• E-mail: kontakt@stolber.pl
 • Godziny pracy: pn.-pt.: 8.00 - 16.00
 • +48 733 793 172
Doradzamy i podpowiadamy jakie trendy obowiązują w tym sezonie. Inspiracje, które pozwolą stworzyć ponadczasowe meble do każdego wnętrza.

Decydując się na meble pod wymiar mamy możliwość wyboru niemal nieograniczonej ilość dekorów ale także bogatą ofertę systemów, okuć i materiałów, które w gotowych rozwiązaniach jakie obecnie oferują sklepy są bardzo ograniczone. Firma STOLBER pozwala na stworzenie mebli w niemal każdym stylu przy wykorzystaniu bogatej palety wzorników i systemów meblowych renomowanych producentów.

Szeroka gama materiałów wysokiej jakości gwarantuje meble najwyższej jakości dopasowane do Państwa potrzeb.

Podczas procesu projektowania bardzo ważnym elementem jest dobór wysokiej jakości materiałów, które pozwolą na niezawodną eksploatację oraz zachowają swoje walory estetyczne przez wiele lat.

 • 1

  Wybór stylu

  Dzięki określonym upodobaniom prace nad realizacją wymarzonych mebli warto rozpocząć od wyboru stylu do wnętrza, w którym znajdować się będzie umeblowanie..

 • 2

  Materiały i okucia

  Kolejnym etapem jest dobór odpowiednich materiałów i okuć, w zależności od miejsca oraz przeznaczenia.

 • 3

  Projekt

  Ostatnim etapem przed realizacją zamówienia jest dobrze wykonany projekt, który warto powierzyć profesjonalistom.

service

Jeżeli mają Państwo pomysł lub chcą wzorować się na znalezionej realizacji zachęcamy do zapoznania się z materiałami, które warto wykorzystać przy planowaniu mebli. Na naszej stronie sukcesywnie pojawiają się nowe wzorniki, wyposażenie oraz systemy dzięki którym wybór projektowanych mebli może być nieograniczony. Zapraszamy do odwiedzenia podstron w kategorii inspiracje, w których znajdziecie Państwo wiele przydatnych informacji a także bezpośrednio linki do producentów.