• E-mail: kontakt@stolber.pl
  • Godziny pracy: pn.-pt.: 8.00 - 16.00
  • +48 733 793 172
service
01

Kuchnie na wymiar

Kuchnie nowoczesne, klasyczne i skandynawskie.

Decydując się na wybór mebli kuchennych STOLBER doradzamy i dajemy możliwość aranżacji zabudowy w dowolnym stylu. Projektująć meble szczególną wagę przywiązujemy do spójności ze stylem, w jakim urządzone jest wnętrze domu.

SPRAWDŹ OFERTĘ
service
02

Szafy & Garderoby

Szafy przesuwne, regały i garderoby.

Wykonując zabudowy po za praktycznością i komfortem użytkowania przywiązujemy dużą wagę. do estetyki wykonania i względów wizualnych. Dobrze zaprojektowana szafa zapewni doskonłą organizację przestrzeni w każdym pomieszczeniu.

SPRAWDŹ OFERTĘ
service
03

Meble na wymiar

Meble łazienkowe, pokojowe, biurowe, komody.

Oferujemy niepowtarzalne meble dopasowane do Państwa potrzeb. Wybierając meble na wymiar zapewniamy nieograniczony dostęp do wielu wzorów i wyboru najlepszych materiałów. Meble na zamówienie to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących nietuzinkowość i funkcjonalne rozwiązania.

SPRAWDŹ OFERTĘ
service
04

Projektowanie mebli

Projekty techniczne i wizualizacje.

Tworzymy projekty i wizualizacje mebli dla klientów indywidualnych oraz firm bez względu na rodzaj i ich zastosowanie. Oferujemy szczegółowe projekty techniczne oraz komputerowe wizualizacje 3D, które pozwolą na wyobrażenie sobie gotowego produktu.

SPRAWDŹ OFERTĘ
montaz mebli koszalin
05

Montaż mebli

Profesjonalny montaż mebli Koszalin i okolice.

Oferujemy profesjonalny i szybki montaż mebli. Dzięki wysokiej jakości narzędziom oraz doświadczeniu szczególną wagę przykładamy do bezpieczeństwa oraz estetyki wykonania. Kompleksowa usługa montażu to; transport, demontaż starych mebli, przygotowanie pomieszczenia, montaż nowych mebli i urządzeń.

SPRAWDŹ OFERTĘ